UudisedDroonid

Kickstarteris otsib toetust veider droon Fleye

0

Droonid on väga lõbusad mänguasjad, kuid suurtel kiirustel lennates on need inimestele ohtlikud ja lapsed kardavad neid tehti. Insener Laurent Eschenauer otsustas valmis teha drooni, mis ei teeks kellegile haiget ning oleks palju lõbusam kui “lendav plastikutükk teravate tiivikutega”. Drooni nimeks pandi Fleye.

Lõpptulemuseks on droon, mis oleks nagu pärit mõnest ulmefilmist ning sarnaneb nii suuruselt kui ka välimuselt jalgpalli pallile, aga loojad kutsuvad seda “personaalseks lendavaks robotiks”.

Nädal aega tagasi käivitati Fleye projekt Kickstarteris, et koguda 175 000 eurot. Soovitud rahast on hetkel koos veidi üle 129 000 eurot ning projekti lõpuni on aega veel 34 päeva. Võib juba ennustada, et soovitud raha saadakse kindlasti kokku.
FleyeFleye drooni juhtimine käib nutitelefoni kaudu. Äpist saab ära märkida asukoha, kuhu droon peaks lendama, sihtkohta jõudes jääb ta edasisi käsklusi ootama. Pardal on ka Full HD kaamera, mille pilti saab reaalajas vaadata ning salvestada.

Projekti Kickstarteris 700 euro eest toetades lubab lennumasina valmistaja tuleva aasta sügiseks sulle ühe drooni koju saata. Kui toode jõuab ükshetk poodides müügile, siis hakkab ta väidetavalt maksma 800 eurot.

Fleye ehitamine

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Droonitootja DJI tootevalikusse lisandus soojuskaamera

Eelmine lugu

Samsungi järgmistel nutitelefonidel võivad olla vahetatavate objektiividega kaamerad

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised