Uudised

Hollywoodi filmitootjad tahavad uued linateosed võimalikult kiirelt inimeste kodudesse viia

0

Uus voogedastusteenus nimega Screening Room võib peagi tuua kinolinadel jooksvad filmid samal ajal ka inimeste kodudesse. Väidetavalt on mitmed Hollywoodi tipp-režissöörid ja produtsendid avaldanud toetust Napsteri looja Sean Parkeri uuele idufirmale, mis töötab välja kirjeldatud teenust..

Väidetavalt näevad ideel jumet isegi Steven Spielberg, J.J. Abrams ja Peter Jackson. Allikate kohaselt on teenuse kiiremasse arendusse oma raha investeerinud Ron Howard (The Da Vinci Code) ja Brian Grazer (A Beatiful Mind)

Selleks, et kodus kinos näidatavaid filme saaks vaadata, tuleb esmalt osta 150 dollarit maksev seadeldis, mis sarnaneb Apple TV-ga. Seejärel tuleb valida sobiv film ning tasuda selle eest 50 dollarit, seejärel saab hakata filmi vaatama. Tegu ei ole filmi ostmise vaid pigem nn rentimisega, filmi vaatamiseks on kasutajal aega 48 tundi.

Kinoomanikud saaksid teenuselt 20 dollarit tulu ning filmi laenutaja saab kaks tasuta kinopiletit, et minna kinno seda filmi vaatama. Loomulikult Eestisse Screening Room ei jõua arvatavasti kunagi ning praegu on suure küsimaärgi all ka see, kas ja millal hakkab Ameerikas see teenus tööle.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Waze’i Androidi äpp 4.0 toob uue välimuse ja säästab rohkem nutiseadme akut

Eelmine lugu

Samsung on arendamas äppi, mis teeb üminast muusika

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised