EestiElisaUudised

Iga viies Elisast nutitelefoni ostnud klient kindlustab selle

0
Samsung Galaxy A-seeria nutitelefonid

Elisa klientide seas kogub populaarsust nutitelefoni kindlustamine. Juba iga viies uue seadme soetaja teeb oma nutitelefonile koheselt ka kindlustuse.

„Keskmine kindlustatud seadme hind Elisas on 300 eurot ning keskmine kindlustuse summa jääb nelja euro juurde,” lausus Elisa Eesti juhatuse liige AndrusHiiepuu.

Kõige sagedasem kahjustus nutitelefonidel on ekraani purunemine, sellele järgnevad veekahjustused ning vargused. Tänaseks on nutikindlustuse toel saanud oma telefoni või tahvli korda teha või välja vahetada tuhanded Elisa kliendid.

Nutitelefonidest kindlustavad kliendid enim LG K8, Samsung Galaxy J3 ja Samsung Galaxy S6 nutitelefone ning tahvelarvutitest Alcatel Onetouch Pop 8S, Asus ZenPad 8.0 ja Samsung Galaxy Tab A mudeleid.

Elisa on kindlustuspaketi loomisel teinud koostööd IF Kindlustusega ning viirtusetõrjetarkvara F-Secure’iga. Terviklik lahendus pakub eraldi ostetavat viirtusetõrjet seadmele ning IF Kindlustusega muretumat telefoni füüsilist käsitlemist, mis hõlmab maha kukkumisi, vette kukkumisi ja muud.

Nutikindlustuse saab teha vaid uuele Elisast ostetud nutiseadmele ning selle kehtivusaeg on alates seadme soetamise hetkest kaks aastat. Kindlustuslepingut saavad sõlmida nii era- kui ka ärikliendid. Ühe seadme kohta tagab kindlustus kaitse kuni kolme õnnetusjuhtumi korral.

Esimesena Eesti mobiilioperaatoritest pakub Tele2 kindlustust uuele mobiilile ja tahvelarvutile. Kui seadmega juhtub ootamatu õnnetus või seade varastatakse, tehakse see korda või asendatakse samaväärsega. Omavastutuse summa sõltub seadme hinnast.

Nii Elisa kui ka Tele2 kindlustus toimib If kindlustusega koostöös. Igakuised kindlustusmaksed on Elisas pisut kõrgemad, hinna sees on ka viirusetõrje.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsung avalikustas koos uue Gear Fit 2 nutivõruga nutikõrvaklapid

Eelmine lugu

Elisa on liidripositsioonil kõnekaarditurul

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti