SamsungUudised

Samsung avalikustas koos uue Gear Fit 2 nutivõruga nutikõrvaklapid

0

Samsung eemaldas täna Koreas katteloori uutelt fitness-seeria toodetelt, milleks on jätkumudel mitu aastat tagasi avalikustatud Gear Fitile ning midagi täiesti uut firma tootevalikus – nutikad kõrvaklapid Gear IconX.

Uus spordiks loodud Gear Fit 2 nutivõrul on sisseehitatud GPSi tugi ning pulsiandur, mis peaksid andma väga täpse pildi treeningust. Uuel mudelil on ka Auto Activity Tracking funktsioon, mis saab ise aru, kas kasutaja sõidab jalgrattaga, kõnnib või jookseb. Samuti saadab kell kõik andmed kiirelt Samsungi S Health teenusesse, et neid telefonist kohe näha saaks.

IconX  juhtmevabad kõrvaklapid on kerged, turvalised ning tulevad ernevates suurustes otsadega, et need sobituksid kõrvadesse täiuslikult ja jooksmise või muu tegevuse ajal kaduma ei läheks. Need kõrvaklapid teeb nutikaks sammulugeja ning pulsiandur. Kõrvaklapid suudavad mõõta läbitud vahemaa pikkust, kiirust, treeningu aega, pulssi ning põletatud kaloreid. Sarnaselt uuele Fitile, saadetakse ka IconX’i poolt mõõdetud info nutitelefoni, kus seda saab pärast S Health äpi vahendusel vaadata. Lisaks oskavad kõrvaklapid inglise keeles kasutajale rääkida infot käesoleva treeningu kohta ning kasutades Bluetoothi ühendust, saab kuulata korraga kuni 1000 MP3 muusikafaili. Muusikat saab juhtida viibetega ning vajutamisega kõrvaklapile.

 Samsungi Gear Fit 2 jõuab ülemaailmselt müügile paari nädalaga, IconX jõuab turule kolmandas kvartalis.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Ameerika jaekaubanduskett testib droonide kasutamist intventuuri tegemisel ladudes

Eelmine lugu

Iga viies Elisast nutitelefoni ostnud klient kindlustab selle

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung