UudisedApple

Apple’i arvutite uus operatsioonisüsteem üllatab uue nimega, lisatud on ka mitmeid kasulikke funktsioone

0

Nüüd, pärast 15 aastat erinevate nimetustega OS X oprtatsioonisüsteemi kasutamist, otsustas Apple muuta selle nime, või noh, üldsegi tuua välja uue versiooni, millel on lisaks nimele mitmed uued ja kasulikud funktsioonid.

Uus arvutite operatsioonisüsteemi nimi on macOS Sierra. macOS nimele üleminek tundub igati loogilise sammuna õunafirma poolt, kuna neil on juba oleamas erinevad sarnase nimega opsüsteemid nagu watchOS, tvOS ja iOS.

macOS Sierra on alates tänasest tarkvaraarendajatele kättesaadav. Avalik beetaversioon tuleb juulis ning ametlikut saavad Apple’i arvutid uue operatsioonisüsteemi sügisel.

Nüüd aga kõige olulisma osani ehk uuendusteni. Neid on üsna mitu, kuid kõige olulisemad neist on teksti ja piltide platvormivaheline kopeerimine ja kleepimine, virtuaalassistent Siri saabumine arvutile, ekraaniluku eemaldamine nutikellaga, vahekaardid peaaegu igas programmis ning harja kasutatavate failide automaatne kopeerimine pilveteenusesse, et rohkem mäluruumi oleks. Samuti oskab uue opsüsteemiga arvuti kustutada ise samasuguseid faile, kui kogemata on näiteks mitu samasugust pilt internetis allalaetud jne.

macOS Sierra

macOS Sierra

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsofti uuel Xbox One S mängukonsoolil on 4K UHD tugi

Eelmine lugu

IIZI pakub tänasest droonikindlustust

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised