UudisedÄpid

Instagram kaotab uue funktsiooniga keelebarjäärid

0

Vaid mõned päevad tagasi täitus Instagramil 500 miljonti kasutajat. Nüüd teatas foto- ja videojagamise platvorm uuest tõlkefunktsioonist, mis on üpris praktiline.

Uus funktsioon lisab võõrkeelsete fotode kirjelduste, kommentaaride ja profiilikirjelduste juurde väikse lingi “See translation” ehk “vaata tõlget”. Kui lingile vajutada, tõlgitakse võõrkeelne tekst momentaalselt inglise keelde, kuna esialgse 24 toetatud keele hulgas loomulikult eesti keelt pole. Seejärel saab samas kohas olevale lingile vajutades teksti tagasi originaalkeelde, kui tõlge polnud piisavalt hea ja kasutaja soovib iseseisvalt tõlkida.

Näiteks Twitteril on selline võimalus juba mõnda aega olnud ning Instagram lubab kõigi kasutajateni selle funktsiooni viia kuu aja jooksul, kuigi see on juba mitmetele seadmetele ilmunud, ilmselt katsetamise eesmärgil.

“Instagrami kogukond on kasvanud kiiremini ja muutunud veel rahvusvahelisemaks, kui me oleksime kunagi arvanud,” kirjutab Instagram. “Me oleme põnevil, et varsti saate mõistate iga sündmuse lugu, olenemata suhtluskeelest.”

Allikas: Instagram

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple iPhone SE on imeväike telefon, mis tõesti töötab

Eelmine lugu

iPhone 7 kuulujutud: suurem kaamera, võib-olla isegi kõrvaklapipesa?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised