UudisedApple

iPhone 7 kuulujutud: suurem kaamera, võib-olla isegi kõrvaklapipesa?

0

iPhone 7-st on ilmunud hulgaliselt erinevaid kuulujutte. Sealhulgas nii kiitvaid, kui ka veel avalikustamata telefoni maha laitvaid.

On ennustatud uuele iPhone’ile eriti mahukat mälu, kumerate äärtega ekraani, kahte kaamerat, kahte SIM- kaardi pesa, külgedel olevaid juhtnuppe, väga suurt ekraani ja veel palju muid uuendusi. Kuulujutte iPhone 7-st võiks lausa lõputult loetlema jääda. Igal juhul on oodata uudset ja teistest veelgi võimsamat nutitelefoni.

Kõige uuemad kuulujutud räägivad, et Apple plaanib teha iPhone 7-le väga suure läbimõõduga kaamera, mistõttu saaks olema selle kaamera ka väga suure avaga. See oleks kindlasti väga suur pluss, kuna suure avaga saab pimedas väga efektseid fotosid ja videoid jäädvustada.

Teine kuulujutt pajatab, et uuele iPhone’ile jäetakse alles kõrvaklapipesa. Mõni aeg tagasi räägiti, et tavalist 3.5 mm-st kõrvaklapipesa iPhone 7-le ei tule liiga õhukese korpuse tõttu ning müügile tulevad uued Lightning-ühendusega kõrvaklapid (mõned isegi on Ameerikas juba müügil), kuid nüüd räägitakse, et tavaline kõrvaklapipesa jääb alles ning siiski enda olemasolevaid 3,5mm pistikuga kõrvaklappide arsenali välja vahetama ei pea.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Instagram kaotab uue funktsiooniga keelebarjäärid

Eelmine lugu

Lõuna-Korea pealinna pilootprojekti raames paigaldatakse tänavatele telefonisõltlastele loodud liiklusmärgid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised