UudisedElisaTeliaTele2

Kõik Eesti mobiilioperaatorid katavad Prantsusmaal viibivate klientide mobiilsidekulud

0
Foto: Kuvar

Eile hilisõhtul Nizzas toimunud traagilistest rünnakust ajendatuna katavad Tele2, Telia ja Elisa oma Prantsusmaal viibivatele lepingulistele klientidele vahemikus 15.-17.07.2016 sissetulevad ja väljuvad kõned Euroopa Liidus ning SMS-ide saatmise, et nad saaksid lähedastega muretult sidet pidada. Telia kliendid saavad ka tasuta mobiilset internetti kasutada.

„Lõuna-Prantsusmaal puhkuse tipphooajal viibivatel eestlastel praegu hädasti tarvis kodustega kontakti hoida, andmaks neile teada oma asukohast, olukorrast Nizzas ja sellest, et nendega on kõik korras,“ selgitas Tele2 tegevjuht Argo Virkebau juhtkonna otsust. „Kuigi Tele2 klientidel sisaldub kõnepaketis niikuinii 50 tasuta kõneminutit Euroopa Liidu piires, loodame, et piiramatult tasuta kõned ja sõnumid terve nädalavahetuse jooksul aitavad selle sõnumi Eestisse viia, muretsemata rändlustasude pärast.“

Prantsusmaal Nizza linnas Promenade des Anglais’i alleel kihutas veoauto neljapäeval kohaliku aja järgi kell 23 Bastille’ päeva tähistanud rahva sekka, hukkus vähemalt 84 ja vigastada sai 100 inimest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uberiga saab reedel tasuta jäätist tellida

Eelmine lugu

Sony Xperia X ja XA arvustus: odavtelefon on hea, võimsam mudel ei paku midagi uut

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised