UudisedLG

LG V10 tuleb erilise ekraaniga

0

Hiljuti on mitmed telefonitootjad teinud “veidraid nalju” oma nutitelefonide erkaanidega. Näiteks üsna mitmeid aastaid tagasi müüki tulnud Smasung Quantum’il oli ekraan eri paksusega. Lisaks tegi hiljtui Smaung Edge versiooni oma Galaxy S6 nutitelefonist, millel olid mõlemad ekraani ääred “valgunud” telefoni äärtele.

Tuntud telefonitootja LG ei saa ju ometi jääda alla. Hiinast pärit tehase telefonitestija avalikustas internetti pildid LG nutitelefonist nimega V10. Eelmainitud LG telefonil paistab olevat kas teinie või sama põhiekraani üks ülemine äär paksem ülejäänud telefonist. Allpool oleval fotol on selgelt näha, et esikaameramoodulid on viidud telefoni üles vasuku nurga juurde. Kui ekraaniga poleks midagi teistsugust tavapärasest, siis poleks vaja kaameramoodulite asukohta vahetada.

Lekkinud pildi autor on peale foto postitamist jäljetult kadunud. Andmetest isik midagi ei kirjutanud. Teised allikad väidavad, et “kahtlase ekraaniga” LG uus nutitelefon on võimsam kui LG G4. Andmetelt on V10 nutitelefonil väidetavalt 5.7-tolline QHD (2560X1440P) ekraan, 64GB sisemälu, mida saab laiendada mälukaardiga. Muutmälu ja kaamerad peaksid olema pärit LG G4 nutitelefonilt.

Uut V10 nutitelefoni ei pea kaua ootama, sest andmete kohaselt avalikustatakse see oktoobris.

LG V10

 

 

Allikas: PhoneDog

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Canon tegi maailma suurima megapiksliarvuga sensori

Eelmine lugu

Logitech avalikustas uue “kõikejuhtiva” klaviatuuri

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised