UudisedApple

Mida oodata iPad Mini 4-lt?

0

Mitmed infolekked on kinnitanud, et selleaastane Apple’i Keynote pressikonverents toimub 9. septembril. Selleaastaselt Apple’i pressikonvernetsilt oodatakse kahte põhiseadet- iPhone 6S’i ning iPad Mini neljandat mudelit. Selles postituses vaatamegi, milline see uus iPad Mini 4 erinevate lekete kohaselt on.

1. iPad Mini 4 on õhem. Jutud käivad, et uue iPad’i paksus saab olema 6.1mm (sama paksus nagu iPad Air 2), eelmise iPad Mini 3 paksus oli 7.5mm. Selleks, et tahvelarvuti oleks nii õhuke, on see 3mm pikem ning helivaigistus/ekraanipöördelukk eemaldatakse.

2. iPad Mini 4 jõudlus on parem. Esiteks eeldatakse seda et uus iPad on suurema jõudlusega vanemast mudelist, sest eelmise aasta mudelil ei olnud mingeid muudatusi jõudluse osas võrreldes esimese iPad Air’iga ning teiste turulolevate tahvlitega konkureerimiseks peab olema uuel iPadil Apple’i A8 protsessor.

 

3.  Ekraani jaotumine kaheks. Üheks põnevaks uudiseks uuel iPadil saab olema see, et tahvelarvuti ekraan on võimalik jaotada kaheks ning teha mitut toimingut üheaegselt. Ekraani poolitamise võimalus leiti uue tahvelarvuti operatsioonisüsteemi beetaverioonist.

ipad mini 4 multitasking

 

Allikas: TechCrunch

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Twitter kaotas väiksemahulised otsesõnumid

Eelmine lugu

Varsti saab Fcaebook’is otseülekandeid teha

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised