UudisedFacebook

Varsti saab Fcaebook’is otseülekandeid teha

0

Facebook plaanib avada enda otseülekannete võimaluse sarnaselt Periscope’iga. Facebboki pealtselt valmiv Facebook Live pole mõeldud ainult kuulsustele, aga ka nendele kelle Facebook’i leht on “kinnitatud” (lehe nime kõrval on sinise linnukesega märk). Eestis selliseid lehti kuigi palju ei ole, aga mõned on. Näiteks Delfi, Postimees, Õhtuleht ning Samsung Eesti. Hetkel saavad läbi Facebook’i rakenduse Mentions otseülekandeid teha lehed, mis on kinnitatud, aga varsti saavad otseülekandeid teha ka kasutajad, mis on kinnitatud. Seega saavad tulevikus kinnitatud Facebook’i kasutajad teha otseülekandeid ilma, et neil peaks olema ülipoulaarne leht Facebook’is. Enne Live rakenduse avamist on Facebook andnud erinevatele staaridele võimaluse otseülekande võimalust kasutada. Nendeks staarideks on Dwayne The Rock JohnsonSerena WilliamsMartha Stewart ja Michael Bublé. Staarid on teinud reaalajas Q&A (küsimused ja vastused) videoid ning avaldanud erinevaid uusi plaane.

Facebook kaalub võimalust avada kunagi Live rakendus kõikidele kasutajatele, aga lähiajal seda ei juhtu. Kõigepealt peab sotsiaalvõrgustikugigant muutma Live rakenduse kasutatavaks ülisuure koormusega rahvamassidele. Keegi ju ei tahaks sellist otseülekanderakendust, mis on aeglane ning hakib pidevalt..

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Mida oodata iPad Mini 4-lt?

Eelmine lugu

Samsung avalikustas mehaanilise klaviatuuri nutitelefonidele

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised