LGUudised

Mida oodata LG G5 nutitelefonilt?

0

LG G4 nutitelefon oli küll oma hinna eest väga hea valik, kuid veebruaris avalikkuse ette toodava G5 nutitelefoni juures sooviksime näga mõningaid uuendusi.

Parem ehituskvaliteet

LG G4

LG G4

LG G4 muutis eriliseks nahast tagakaas, mis on väga stiilne ja tugev, aga telefon on üsnagi õrn ja kergesti katki minev, sest juba peale paari päevast kasutust olid ekraanile iseenesest tekkinud kriimud ja tänu väga haprale ehitusele ei jää telefonist midagi ilusat ja toimivat järgi, kui see peaks maha kukkuma. Uus mudel võiks olla ehitatud alumiiniumist, mis muudaks selle tugevamaks ning samuti välimuselt viisakamaks.

Sõrmejäljelugeja

LG G4 üsnagi ebatavalise disaini tõttu, kus nupud olid õhukese korpuse ja nõgusa ekraani tõttu viidud telefoni taha, polnud vaba ruumi sõrmejäljelugeja jaoks. Kui uue mudeliga on tehtud väike “facelift”, siis ehks on seal ruumi ka hästi toimiva sõrmejäljelugeja jaoks, millega saab telefoni lahti tehtud alla ühe sekundi.

Parem ekraan

DSC_6008

LG G4

LG G4 ekraan on 2015. aasta telefoni kohta täiesti okei, aga järgmisel aastal hakkame üha enam nägema 4K ekraane nutitelefonides ning seetõttu oleks tore, kui LG mahutaks uue telefoni sisse 4K ekraani, sarnaselt Sony Xperia Z5 Premiumile.

Parem akukestvus

Kõik muu LG G4 juures on üsnagi vastuvõetav, kuid akukestvus oli LG G4 nutitelefonil täiesti kohutav – aku sai peaaegu alati enne õhtut tühjaks. Loodame, et LG G5 aku kestab ilusti vähemalt ühe päeva ning see on ikka vahetatav, nagu G4-l.

Silmaskänner

Väidetavalt on LG uuele lipulaevale tulemas võrkkestaskänner, mis suudab telefoni avada ainult telefoni poole vaatamisega, sest andur tunneb seadme omaniku silma ära ja avab telefoni, kui omanik vaatab selle poole. Kui G5-l on nii silmalugeja kui ka sõrmejäljelugeja, siis vaevalt, et mõlemad andurid aktiivselt kasutust leiavad. Küll aga oleks silmaskänner väga huvitav ja praktiline ning väidetavalt on see tulemas ka Samsung Galaxy S7-le.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TOP 5: Eesti Androidi äpid

Eelmine lugu

Philipsi Ambilight’iga nutiteleri arvustus

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG