Uudised

Muuda oma nutiseadme tagaosa puutetundlikuks – HandyCase

0

Tahvelarvutiga pole just kõige mugavam mänge mängifa, sest tahvelarvutitel puudavd tagumised ja ülevalolevad nupud. Tootja sõnul lahendab see nutiümbris selle probleemi. HandyCase nime kandvaid nutiseadmeümbriseid hakkab saadaval olema Android nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, Apple’i nutitelefonidele ja tehvelarvutitele ning teistekski ülesanneteks. Näiteks ühendades puutetundlikud plaadid autorooli taha, saab sõitmise ajal liikuda ringi oma nutiseadmes.

HandyCube erinevatele seadmetele

HandyCase ei muuda seadet eriliselt paksemaks, aga lisab seadmele “puutetundliku tagaosa”. Üheks huvitavaks lisaks HandScape ümbrise juures on see, et kui sõrmedega nutiseadme taga midagi juhtida, siis ilmuvad reaalajas liigutusi tegevad sõrmed ekraani äärtesse, mis tekitab sellise tunde, et nutiseade on läbipaistev. Muidugi saab muuta enda sõrmede välimust ekraanil- näiteks saab muuta enda sõrmed robotisõrmedeks. HandyCase 1

Mida HandyCase ümbrise abiga teha saab?

HandyCase nutiseadmeümbrisega on võimalik teha erinevaid asju- mängida mänge, lugeda raamtuid ning teha palju muud põnevat. Vaata mõningaid kasutusnäiteid

 

Kuna HandyCase on hetkel Kickstarteris rahalisi toetusi kogumas, siis ei saa seda lähiajal poest veel osta. Selleks, et HandyCase nutiseadmeümbris jõuaks 2016. aasta kevadeks poelettidele on neil vaja Kickstarteris teenida 100,000 dollarit, millest on paari päevaga juba pool teenitud.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone 6S’il ja 6S Plus’il on tunduvalt väiksem aku võrreldes eelnevate mudelitega

Eelmine lugu

Windows 10 installitakse arvutisse ilma loata

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised