Uudised

Windows 10 installitakse arvutisse ilma loata

0

Selle juures, et Microsoft pakub Windows 10 operatsioonisüsteemi kasutajatele tasuta, on üks konks. Kui ise Windows 10 laadida arvutisse, siis ei juhtu midagi erilist, aga kui mitte installeerida Windows 10 operatsioonisüsteemi, siis hakkab see ise ennast tasapisi allalaadima ja lõpupoole ka installima. Nii võib arvutil kaududa 6GB kõvakettamahtu ilma, et kasutaja seda märkaks.

Hiljutine uuring näitas, et mitmetel Windowsi kasutajatel on tekkinud iseenesest süsteemifailide hulka Windows 10-nimeline kaust, kuhu hakatakse automaatselt Windows 10-t laadima ja lõpuks ka installima.

Uuenduse automaatne allalaadimine on üsna mitmetel kasutajatel põhjustanud väga aeglast internetikiirust. “Salajane” Windows 10 uuendus võtab enda alla 6GB kõvakettaruumi, mis on väiksemahulistele tänapäeva sülearvutites paiknevatele SSD seadmetele üsna suureks numbriks.

Microsoft kommenteeris seda järgnevalt: “Ükskõik, kas kasutaja reserveerib endale tasuta koopia Windows 10-st, laetakse tema arvutisse Windows 10 uuendusfailid alla”.

Selleks, et vältida autommatset Windows 10 allalaadimist tuleb automaatvärskendused välja lülitada.

Millist operatsioonisüsteemi kasutad sina? Vajuta “Start Poll” nuppu, et vastata.

Allikas: The Inquirer

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Muuda oma nutiseadme tagaosa puutetundlikuks – HandyCase

Eelmine lugu

Salvesta nutitelefoniga kristallselget heli- Rode VideoMic Me

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised