UudisedMicrosoftÄpid

Peagi saab uusimate Lumia nutitelefonidega kontaktivabalt maksta, esialgu küll ainult USAs

0
Microsoft Lumia 950 XL nutitelefon. Foto: Andri Koolme

Microsoft kinnitas, et Tap to Pay maksefunktsioon koos Microsoft Wallet 2.0 rakendusega on sel suvel tulemas Windows 10 operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele. Rakendus toimib samamoodi nagu Android Pay ja Apple pay – maksmiseks tuleb telefon asetada makseterminali kohale ning NFC abil makse toimibki.

Kasutajal on võimalik äpis ehk rakenduses lisada deebet- ja krediitkaarte ning erinevaid lojaalsuskaarte ja pileteid. Kui kaart on äpiga ühendatud, saab ostude eest tasuda ilma kaarti terminali pistmata ja kaarti kaasa võtmatagi. Poelt eeldab see NFC toega makseterminali olemasolu.

Wallet 2.0 äpp kontrollib esmalt, kas konkreetse Microsofti kontoga on seotud mõni maksevahend. Kontaktivabade maksete teostamiseks tuleb esmalt ka ennast telefoninumbrile saadetud SMS sõnumiga kinnitada.

Hetkel on esimeste maksekohtade hulgas vaid käputäis Ameerika poode, mis võib tähendada seda, et mujale riikidesse teenus ei jõua, kuigi seda pole kinnitatud.

Wallet 2.0 rakendus tuleb Microsofti rakendustepoodi sel suvel. Neil, kes kasutavad Windows 10 eelvaateversioone, võib esineda võimalus seda ka varem testida.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsoft omandas rohkem kui 25 miljardi dollari eest tööalase suhtlusvõrgustiku LinkedIn

Eelmine lugu

Apple’i nutikell muutub kiiremaks ja arendajatele avatumaks tänu uuele tarkvarale, mis on saadaval alates sügisest

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised