UudisedMicrosoft

Microsoft omandas rohkem kui 25 miljardi dollari eest tööalase suhtlusvõrgustiku LinkedIn

0
LinkedIni tegevjuht Jeff Weiner (vasakul), Microsofti tegvjuht Satya Nadella (keskel) ja LinkedIni kaaslooja Reid Hoffman (paremal)

Ülemaailmselt tuntud tarkvaragigant Microsoft omandas 26,2 miljardi dollari eest tööalase sotsiaalvõrgustiku LinkedIni, et töövõrgustik ühendada Skype’i, Office’i ja teiste ettevõtte teenustega, pakkudes kasutajatele ka võimalust tööalaseid profiile inimeste kohta näha ja palju muud.

Alles jääb LinkedIni iseseisvus ning ka praegune tegevjuht Jeff Weiner, kes hakkab LinkedIni ülejäänud meeskonnaga käske vastu võtma Microsofti tegevjuht Staya Nadellalt. Tehninguga loodab Microsoft ühele poole saada sel aastal.

LinkedIn on sotsiaalvõrgustik ärikasutajatele, mis avati 2003. aastal. Seal on võimalik luua enda ametialane profiil, millele lisada foto, töökohad, kool, keeled ja oskused. LinkedIni oluline osa on ka töökuulutused ning kolleegide ja tuttavate lisamine, et nende ametialase tegevusega kursis olla. Sotsiaalvõrgustiku põhisissetulek tuleb tööandjatelt, kes ostavad ligipääsu kasutajate kohta. 2016. aasta märtsi seisuga on LinkedInil üle 400 miljoni kasutaja, kellest 100 miljonit on aktiivsed.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Eesti idufirma hakkab muuseumitele virtuaalreaalsust pakkuma

Eelmine lugu

Peagi saab uusimate Lumia nutitelefonidega kontaktivabalt maksta, esialgu küll ainult USAs

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised