UudisedAppleÄpid

Apple’i nutikell muutub kiiremaks ja arendajatele avatumaks tänu uuele tarkvarale, mis on saadaval alates sügisest

0

Kuigi Apple’i Watch nutikell on juba üle aasta turul olnud, ei sega see loojal kella tarkvara uuendamist, et nutikell toimiks veel väledamalt ja oleks funktsionaalsust juures.

Uus nutikella operatsioonisüsteem WatchOS 3 lisab peamiselt kiirust. Teiseks on olemas Apple’i arvutites tuntuks saanud Dock, mis kuvab kasutaja lemmikrakendusi. Lisatud on ka uue kujundusega kellavälimused.

Ka spordifännide elu on muudetud lihtsamaks, lisades ühe ikooni treeningu jälgimiseks. Kell motiveerib lisaks kasutajat rohkem sportima. Lisaks on võimalik lisada meeldetuletusi erinevate spordialade harrastamiseks.

Tarkvaraarendajate elu on muudetud lihtsamaks. Uues operatsioonisüsteemis saavad kolmandate osapoolte rakendused kasutada Apple Pay-d maksete tegemiseks ja fitness-äpid võivad nüüd infot koguda taustal töötades.

Uus WatchOS 3 saabub ametlikult sügisel, kuid arendajatele loodud versioon uuest operatsioonisüsteemist on saadaval juba täna.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Peagi saab uusimate Lumia nutitelefonidega kontaktivabalt maksta, esialgu küll ainult USAs

Eelmine lugu

Microsofti uuel Xbox One S mängukonsoolil on 4K UHD tugi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised