Uudised

ReelSteady viib videostabiliseerimise uuele tasemele

0

Viimased paar aastat on sõbrad videoeffektide spetsalistid arendanud uut programmi, mis stabiliseerib järeltöötluses värisevat videot. Esimene tavaksautajatele mõeldud versioon ReelSteady’st lükati müüki täna.

“Paljud inimesed küsivad minult, kuidas mu videod nä’evad välja sellised nagu nad on,” kirjutab ReelSteady looja Robert McIntosh. “Selleks ei ole vaja kalleid kaamerat stabiliseerivaid gimbaleid ega erilisi tiivikuid (droonivideo puhul), kogu selle tööt teeb soodsa hinnaga ära järeltöötlus.”

Alustuseks vaata ära see 2- minutiline tutvustav video ReelSteady kohta

“Üheks suureks müügiargumendiks on lõpuks õigesti GoPro kaameratest tuleva väriseva video stabiliseerimine.”

Vaata kahte videot, et võrrelda ilma ReelSteady’ta filmitud videot ning seejärel ReelSteady’ga.

Sarnaselt kaks videot, aga lõbustuspargis

Videomaterjali salvestamise ajal tuleks jälgida, et ei oleks kaadris kuigi palju liikuvaid objekte, sest siis ei ole tulemus parim.

Muidugi on ReelSteady pluginal palju kohandamisvõimalusi. Näiteks on võimalik muuta sujuvuse taset, valida erinevaid vaikesätteid stabiliseerimiseks, lasta hiljem uuesti stabiliseerida halvasti välja kukkunud ala jpm.

ReelSteady pluginat After Effects videomuutmisprogrammile saab eeltellida hetkel hinnaga 399 dollarit. Kui esitada eeltellimus, siis on võimalik koheselt saada ligipääs Beeta versioonile. Lisaks on saadaval 30- päevane prooviversioon, mis toimib samamoodi nagu täisversioon, aga seda kasutades lisatakse videole ReelSteady vesimärk.

 

Allikas: ReelSteady

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone 6S saab 12- megapikslise 4K videoga kaamera. Uuendatud 28.08!

Eelmine lugu

Instagrami saab lõpuks laadida erikujulisi pilte!

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised