Connect with us

Apple

iPhone 6S saab 12- megapikslise 4K videoga kaamera. Uuendatud 28.08!

Avaldatud:

Üheks iPhone 6S’i suurimaks muudatuseks saab olema parem kaamera.

Apple on alates iPhone 4S’i väljatulekust kasutanud igas uus iPhone nutitelefonis 8. megapikslist kaamerat. Mitmete konkurentide nutitelefonide kaamerad on lausa üle 20- megapikslised. See info ei ole veel raudkindel, aga paljud allikad on viimastel päevadel hakanud sellest rääkima. Uue iPhone 6S’i kaamera hakkab tegama veelgi selgemaid ja värvilisemaid pilte. Lisaks suuremale megapikslitearvule on uuel iPhone nutitelefonil parem kaamera kiirus tänu pildiprotsessorile uues A9 telefoni üld-protsessoris.

Lisaks suurema lahutusvõimega fotodele on lisanud Apple uuele kaamerale võimaluse salvestada 4K videot. Tegelikult saavad uued iPhone 6S ning 6S Plus olema üldse esimesed nutitelefonid, mis suudavad salvestada õiget 4K videot (4096x2160p) mitte UHD videot (3840×2160). 4K videos on palju rohkem detaile ja see on tulevikukindel, sest paari aasta pärast ongi 4K täiesti tavaline mitte selline, mida salvestatavate kaamerate jaoks koguvad inimesed mitmeid tuhandeid eurosid.

Lisaks uuendatud tagukaamerale saab uutel Iphpne6S mudelitel olema parem esikaamera, et saaks veelgi kvaliteetsemaid videokõnesid ja muidugi selfie‘sid. Osad allikad väidavad, et uus esikaamera saab endale juurde ka välklambi, aga lekkinud telefoni tagaosade piltide pealt välklamp küll ei paista.

Tegelikult ei ole täpselt teada kaamera megapikslite arv, sest neid võib vabalt olla ka 13, aga osa megapiksleid kasutatakse ära näiteks stabiliseerimise eesmärgil.

Vaata eestikeelset iPhone 6 kaamera ülevaadet

Uued iPhone 6S ja 6S Plus avalikustatakse 9. septembril San Fransiscos, Ameerika Ühenriikides. Apple teeb ka otseülekande pressiüritusest, aga seda saavad näha jällegi vaid Apple’i arvutite omanikud :(.

Uuendus 28.08.

Hetk tagasi selgus, et Apple pressikonverents tehaks sel aastal nähtavaks ka Edge veebilehitsejas Windows’i operatsioonisüsteemile.

 

 

 

 

Allikas: 9to5Mac

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: