UudisedApple

iPhone 6S saab 12- megapikslise 4K videoga kaamera. Uuendatud 28.08!

0

Üheks iPhone 6S’i suurimaks muudatuseks saab olema parem kaamera.

Apple on alates iPhone 4S’i väljatulekust kasutanud igas uus iPhone nutitelefonis 8. megapikslist kaamerat. Mitmete konkurentide nutitelefonide kaamerad on lausa üle 20- megapikslised. See info ei ole veel raudkindel, aga paljud allikad on viimastel päevadel hakanud sellest rääkima. Uue iPhone 6S’i kaamera hakkab tegama veelgi selgemaid ja värvilisemaid pilte. Lisaks suuremale megapikslitearvule on uuel iPhone nutitelefonil parem kaamera kiirus tänu pildiprotsessorile uues A9 telefoni üld-protsessoris.

Lisaks suurema lahutusvõimega fotodele on lisanud Apple uuele kaamerale võimaluse salvestada 4K videot. Tegelikult saavad uued iPhone 6S ning 6S Plus olema üldse esimesed nutitelefonid, mis suudavad salvestada õiget 4K videot (4096x2160p) mitte UHD videot (3840×2160). 4K videos on palju rohkem detaile ja see on tulevikukindel, sest paari aasta pärast ongi 4K täiesti tavaline mitte selline, mida salvestatavate kaamerate jaoks koguvad inimesed mitmeid tuhandeid eurosid.

Lisaks uuendatud tagukaamerale saab uutel Iphpne6S mudelitel olema parem esikaamera, et saaks veelgi kvaliteetsemaid videokõnesid ja muidugi selfie‘sid. Osad allikad väidavad, et uus esikaamera saab endale juurde ka välklambi, aga lekkinud telefoni tagaosade piltide pealt välklamp küll ei paista.

Tegelikult ei ole täpselt teada kaamera megapikslite arv, sest neid võib vabalt olla ka 13, aga osa megapiksleid kasutatakse ära näiteks stabiliseerimise eesmärgil.

Vaata eestikeelset iPhone 6 kaamera ülevaadet

https://www.youtube.com/watch?v=vosOPn47ci4

Uued iPhone 6S ja 6S Plus avalikustatakse 9. septembril San Fransiscos, Ameerika Ühenriikides. Apple teeb ka otseülekande pressiüritusest, aga seda saavad näha jällegi vaid Apple’i arvutite omanikud :(.

Uuendus 28.08.

Hetk tagasi selgus, et Apple pressikonverents tehaks sel aastal nähtavaks ka Edge veebilehitsejas Windows’i operatsioonisüsteemile.

 

 

 

 

Allikas: 9to5Mac

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uus turvakaamera Butterfleye tuvastab lemmikloomi

Eelmine lugu

ReelSteady viib videostabiliseerimise uuele tasemele

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised