UudisedÄpid

Shazam oskab nüüd nutiseadme taustal toimides automaatselt muusikat tuvastada

0

Ülemaailmselt tuntud muusikatuvastuse äpp Shazam, mis on juba aastaid olnud kättesaadav nii iOSi kui Androidi nutiseadmetele, sai mõned päevad tagasi olulise uuneduse viimasele operatsioonisüsteemile. Äpi põhiline uuendus on küllaltki oluline. See on Apple’i seadmetele saadaval olnud juba mitu aastat, kuid vähemalt nüüd saavad ka Androidi seadmete kasutajad mugavamalt teleris, raadios, filmis või mujal esitatavat muusikat tuvastada. Selle nn muusikatuvastuse käigus annab Shazam kasutajale teada loo nime, autori, albumi ja pakub välja ka näiteks lingi, et seda kohe Spotify muusikateenuses kuulama asuda. Samuti on tihti võimalik kohe kuulata tuvastatud originaalloost lühikest klippi, et kindel olla, kas tuvastatud lugu on õige.

Uus Auto Shazam nime kandev funktsioon alustab telefoni taustal töötamist ning tuvastab kõik lood, mis on telefonini kuuldavad. Hiljem, kui kasutaja soovib vahepeal tuvastatud muusikapalade nimesid, viiteid ja lisainfot näha, tuleb avada Shazami rakendus, kus on tuvastatud lugude all väljatoodud kõik taustal toimimise ajal tuvastatud lood.

Uue funktsiooni kasutamiseks tuleb see Shazami rakenduse pealehelt sisse lülitada, kuhu on peale versiooniuuendust ilmunud uus ikoon “AUTO”. Äpi loojate sõnul ei kuluta uus funktsioon taustal toimides palju nutitelefoni või tahvelarvuti akut, kuid natuke siiski.

Uue Shazami versiooni saab allalaadida / uuendada siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Huawei P9 arvustus: kas kaks kaamerat õigustavad Huawei uue tipptelefoni ostu?

Eelmine lugu

Apple’i iPhone 7 nutitelefon võib saada kaks SIM-kaardi pesa ja kaks kaamerat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised