UudisedToshiba

Toshiba avalikustas 4K ekraaniga “keeratava” sülearvuti

0

Toshiba on pikalt tootnud erinevaid sülearvuteid ja isegi telereid. Millegipärast ei ole nendest väga ammu midagi erilist kuulda olnud. Täna avalikustas Toshiba ühe üsna huvitava sülearvuti, mis on meedias populaarseks osutunud. Selleks sülearvutiks on Toshiba Satellite Radius 12.

Radius 12 sülearvuti primaks palaks on kahtlemata selle 12,- tolline 4K eraldusvõimega ekraan.

Sülearvutimudelitel on Inteli uusimad 6- seeria protsessorid ning veebikaameraga on võimalik logida arvutisse sisse ilma klaviatuuri puutumata.

Eelmainitud “keeratav ekraan” tähenab seda, et sülearvuti ekraani on võimalik keerata parima vaatamiskoegemuse jaoks üles ja alla. Nii on võimalik muuta sülearvuti tahvelarvutile sarnaseks keerates ekraani teepealt eest ära ekraani taha.

toshiba-satellite-radius-12 TOSHIBA Satelite Radius tahvelarvuti keeratava ekraani näide 2 TOSHIBA Satelite Radius tahvelarvuti keeratava ekraani näide

Ühenduste poole pealt on arvutil kaks tavalist USB pesa, üks USB C- tüüpi pesa, HDMI pesa ning mälukaardilugeja.

Toshiba ei avalda hetkel sülearvuti hinda, aga niivõrd hea ekraaniga ja terve päevase akukestvusega sülearvuti hind ei saa kindlasti olema soodne. Huvitav on ka see, et kui hästi suudab Windows 10 nii teraval ekraanil töötada. Paari kuu jooksul peaks teada saama hinna ja saadavus Toshiba Radius 12 tahvelarvuti kohta.

Toshiba ise soovitab seda arvutit soojalt video- ja fototöötlusega tegelevatele inimestele, sest rohkem piksleid jätab alati “rohkem hingamisruumi”.

 

 

Allikas: Toshiba

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Intel Core M protsessorid jõuavad varsti nutitelefonidesse

Eelmine lugu

Asus avalikustas VivoStick miniarvutid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised