Connect with us

Toshiba

Toshiba avalikustas 4K ekraaniga “keeratava” sülearvuti

Avaldatud:

Toshiba on pikalt tootnud erinevaid sülearvuteid ja isegi telereid. Millegipärast ei ole nendest väga ammu midagi erilist kuulda olnud. Täna avalikustas Toshiba ühe üsna huvitava sülearvuti, mis on meedias populaarseks osutunud. Selleks sülearvutiks on Toshiba Satellite Radius 12.

Radius 12 sülearvuti primaks palaks on kahtlemata selle 12,- tolline 4K eraldusvõimega ekraan.

Sülearvutimudelitel on Inteli uusimad 6- seeria protsessorid ning veebikaameraga on võimalik logida arvutisse sisse ilma klaviatuuri puutumata.

Eelmainitud “keeratav ekraan” tähenab seda, et sülearvuti ekraani on võimalik keerata parima vaatamiskoegemuse jaoks üles ja alla. Nii on võimalik muuta sülearvuti tahvelarvutile sarnaseks keerates ekraani teepealt eest ära ekraani taha.

toshiba-satellite-radius-12 TOSHIBA Satelite Radius tahvelarvuti keeratava ekraani näide 2 TOSHIBA Satelite Radius tahvelarvuti keeratava ekraani näide

Ühenduste poole pealt on arvutil kaks tavalist USB pesa, üks USB C- tüüpi pesa, HDMI pesa ning mälukaardilugeja.

Toshiba ei avalda hetkel sülearvuti hinda, aga niivõrd hea ekraaniga ja terve päevase akukestvusega sülearvuti hind ei saa kindlasti olema soodne. Huvitav on ka see, et kui hästi suudab Windows 10 nii teraval ekraanil töötada. Paari kuu jooksul peaks teada saama hinna ja saadavus Toshiba Radius 12 tahvelarvuti kohta.

Toshiba ise soovitab seda arvutit soojalt video- ja fototöötlusega tegelevatele inimestele, sest rohkem piksleid jätab alati “rohkem hingamisruumi”.

 

 

Allikas: Toshiba

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Toshiba

Toshiba kaotas 4,5 miljardit dollarit ja koondas 7800 töölist

Avaldatud:

Arvutitootja Toshiba töötajaid on pühade ajal tabanud ebameeldiv olukord. Juba pool aastat tagasi teatas ettevõtte, et toonane tegevjuht Hisao Tanaka astub tagasi. Tegevjuhi tagasiastumise põhjus peitus selles, et firma deklareeris tulu valesti.

Toshiba otsustas peale seda skandaali vallandada koguni 7800 töötajat. Koondatud töötajad moodustavad kokku lausa 30% tööliste arvust. Et järje peale tagasi jõuda uurib Toshiba võimalusi erinevate osakondade müümiseks. Väidetavalt soovib ettevõtte vabaneda arvutite ning tervishoiu toodetega tegelevatest osakondadest.

Lisaks lõpetatakse Toshiba brändiga telerite müük väljaspool Jaapanit. Toshiba tunnistas kurbusega, et selles kvartalis (lõppeb märtsis) on firma kaotanud 4,5 miljardit dollarit.

Järgmiseks kvartaliks loodab Jaapani ettevõte saada kasumit ja rohkem pühenduda telerite arendamisesse.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Toshiba

Toshiba uus DynaTab tahvelarvuti tuleb koos Wacomi puutepliiatsiga

Avaldatud:

Toshiba avalikustas uue DynaPad nime kandva tahvelarvuti, mis on 12-tollise ekraaniga kaks-ühes sülearvuti sarnaselt Microsoft Surface’ile. Toshiba on tahvelarvuti valmimisel teinud koostööd Wacom’iga ja tahvelarvutiga tuleb ostes kaada bambusest valmistaud täpne puutepliiats.

Toshiba-DynaPad-N72-1444729650-0-0

Selleks et kunstihuvilistel kasutajatel oleks hea DynaPad’iga kunsti teha, on tahvelarvutil selge Full HD (1080p) ekraan, mille peal on mitmed erinevad kihid, mis takistavad sõrmejälgede ja peegelduste tekkimist ekraanile. Eriliseks graafiliseks tööks ja mängimiseks Toshiba uusim tahvel loodud ei ole, sest seda hoiab töös ünsa aeglane 1.44 GHz Intel Atom protsessor ja RAM mäu on tahvlil 4GB. Teistele praeguse aja tahvelarvutitele DynaTab järgi ei jõua kiiruselt, aga tootja sõnul on tegu maailma kõige kergema ja õhema 12-tollise ekraaniga tahvelarvutiga. Ilma klaviatuurita kaalub tahvelarvuti “vaid” 569 grammi ja koos klaviatuuriga täpselt 996 grammi. Toshiba-dynaPad-Windows-10-Tablet-image-2-1024x671

Uus DynaPad tahvelarvuti on hetkel Jaapanis juba müügil, aga Euroopasse ja Ameerikasse peaks tahvelarvuti jõudma alles järgmise aasta esimesteks kuudeks. Hind peaks jääma umbes 1200 euro juurde.

Allikas: Windows

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Toshiba

Toshiba ChromeBook 2 on läbinud uuenduskuuri

Avaldatud:

Toshiba on uuendanud riistvaraliselt enda Chromebook 2 sülearvutit ning lisab et tegu EI OLE Chromebook 3-ga. Riistvaralt saab uus mudel endale 5. põlvkonna Intel Core i3 protsessori (tuntud kui Broadwell). Teine uus mudel saab endale lahjema Intel Celeron protsessori.

Chromebook 2-l on 13.3-tolline 1080p FullHD ekraan, uus ja palju parem tagantvalgustusega klaviatuur, sülearvuti kaalub 1.3 kilogrammi ning tootja sõnul kestab arvuti aku kuni 8,5 tundi.

Chromebook 2 mõlemad mudelid tulevad koos 4-gigabaidise operatiivmäluga, 802.11ac Wi-Fi-ga, USB 3.0 ja 2.0 ühendusliidestega,  HDMI väljundiga, aardipesagakSD ja Keningston pesaga arvuti lukustamiseks näiteks laua külge.
Cchromebook 2 ostjad saavad tasuta kaasa 100GB Google Drive’i pilveruumi, 90-päevase muusikakuulamiskoodi Google Play Music’us ning võib-olla midagi veel.

Vaevalt, et Toshiba uute Chromebook 2 mudelitega suure turuosa võidab, sest ausalt öeldes ei ole Chrome OS operatsioonisüsteemiga midagi erilist teha peale veebi sirvimise.

Toshiba Chromebook 2 mudelid jõuavad poelettidele oktoobris hindadega 300 ja 400 eurot.

Toshiba-Chromebook-2-630x354

 

Allikas: TechnoBuffalo

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: