DroonidUudisedVideod

Vaata lummavat drooniga ülelendu Apple’i uuest sõõrikukujulisest peakontorist

0

Apple’i uus sõõrikkukujuline peakontor hakkab hoiustama 13,000 töötajat 2.8’l miljonil ruutmeetril, mis on 230% suurem ala kui praegune Apple’i peamaja. Selleks, et aimu saada uue Apple’i sõõrikukujulisest peakontorist tegi droonifotograaf Duncan Sinfield droonivideo, kus ta lendas uue peakontori ehitusel.

Ülalolevast droonivideost saab selgelt näha, kui palju on uue peakorteri ehitamine edasi liikunud. Eelmise sarnase video tegi Sinfield Augusti alguses. Näiteks praeguseks on kahekorruseline maaalune parkla juba valmis saanud. Mõlemad videod on filmitud DJI Inspire 1 drooniga 4K resolutsioonil.

Uus peakorter, mis maksis väidetavalt üle 5 miljardi dollari peaks valmis saama järgmise aasta lõpus või 2017. aasta alguses. Üheks heaks asjaks uue peakontori juures on see, et sinna tuleb ligikaudu 65032m² suurune ala kaetud päikesepaneelidega, mis peaksid põhimõtteliselt muutma tavaelektri ebavajalikuks. Apple paneb uue peakontori juures rõhku loodusele, sest lisaks päikesepnaeelidele saab “sõõriku” keskel olema väga suur õueala, kus on palju loodust.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Avalikustati maailma esimene 4K BluRay mängija

Eelmine lugu

Videoarvustus: DJI Phantom 3 Professional droon

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Droonid