Connect with us

Avaldatud

kuupäeval

Samsung tutvustas eile, 21. veebruaril Barcelonas toimunud maailma esmaesitlusel oma uut lipulaeva Galaxy S7 ja selle kumera ekraaniga versiooni Galaxy S7 edge. Uued nutitelefonid jõuavad Eestis müügile 11. märtsil ning nende soovituslikud hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost.

Tänase mobiilitööstuse lipulaevana on Galaxy S7 and Galaxy S7 edge loodud tarbija elustiiliga parimaks sobitumiseks – uusi nutitelefone iseloomustab peen disain, täiuslikum kaamera, veekindlus, sujuvam tarkvaraline funktsionaalsus ja suurepärane ühilduvus kõigi toodete, teenuste ja kogemuste galaktikaga.

Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge on esimesed nutitelefonid, mis on varustatud spetsiaalselt nutitelefoni integreeritud Dual Pixel kaameraga, mis annab isegi vähese valgusega senisest eredamad ja teravamad pildid. Tänu revolutsioonilisele Dual Pixel tehnoloogiale, suurema eraldusvõimega läätse laiemale avale ja pikslite suuremale arvule on kaamera katik kiirem ning automaatne fokusseerimine isegi vähese valgusega kohtades korrektsem. Uus kaamerarežiim Motion Panorama elavdab traditsioonilisi panoraamfotosid ja annab kasutajale täiesti uue kogemuse ümbritseva jäädvustamisel.

Foto: Andres Raudjalg

Foto: Andres Raudjalg

5.1-tolline Galaxy S7 ja 5.5-tolline Galaxy S7 edge on disainitud ülisileda ja kulumiskindlana ning tänu ergonoomilistele kumeratele servadele on neid mugav kasutada. Seadme uus Always-On ekraan reageerib imekergelt nii mängimisel kui tööd tehes. Samal ajal ei jää märkamata ükski kõne või sissetulev teade. Uus Galaxy S7 edge on lisaks täiustatud mugavama ja efektiivsema kasutajakeskkonnaga Edge UX, mis pakub kiirteid enimkasutatud funktsioonidele nagu e-mail, selfid, panoraampildid või välised rakendused.

Mõlema uue seadme puhul on suurendatud vee- ja tolmukindlust – see on mõlemal suurenenud näitajani IP68.

Samsungi Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge võimaldavad kiiret laadimist nii juhtmega kui juhtmevabalt. Täiendavalt  võimaldab hübriid-SIM kaardipesa andmete talletamiseks sisestada microSD mälukaardi kuni 200GB lisamahu jaoks, mõnedes riikides võib valida ka duaalse SIM-kaardi.

Foto: Andres Raudjalg

Foto: Andres Raudjalg

Mänguelamuste suurendamiseks tehti Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge puhul ka märkimisväärseid riist- ja tarkvaralisi uuendusi. Jõulisem protsessor ja suurema võimsusega aku kindlustavad pikema mänguaja. Sisseehitatud jahutussüsteem hoiab seadet ülekuumenemise eest. Mängijaid rõõmustab uus lisa: Game Launcher, mis lubab kasutajatel akut säästa ja vähendab sissetulevate teadete hulka. Täiustus võimaldab mängutulemusi protokollida või jagada neid ekraanil mängukaaslastega. Vulkan API kasutamine võimaldab akut säästes mängida kõrgresolutsioonilise graafikaga mänge.

Saadavus Eestis

Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge tulevad müügile Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes 11. märtsil ning nende hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost. Telefonid on esialgu saadaval kahes värvitoonis: kuldne ja must. Seadmeid saab ette tellida 6. märtsini, kõigile ettetellijatele annab Samsung tasuta kaasa Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Samsung

Samsung kinnitas: Galaxy Note7 on varsti (Lõuna-Korea) poelettidel tagasi

Avaldatud:

Kui hiljuti kirjutasime, et varsti on Note7 nutitelefonid ilmselt Lõuna-Koreas uuesti müügil, oli tegu pigem kõlakaga. Nüüd teatas aga Samsung ametlikult, et Note7 Fan Edition (mitte ‘Fandom Edition’, nagu varem kirjutasime) mudelid jõuavad Lõuna-Koreas müügile 7. juulil.

Telefon on läbinud väikse uuenduskuuri aku osas, et vältida varasemalt kõigile tuttavaid põlema süttimisi vigase akukomponendi tõttu. Aku on uuendatud mudelitel väiksem – see mahutab 3200 mAh-d ja on läbinud Samsungi 8punkti testimise.

Uuendatud Note7 mudelitele on sisse poogitud Samsungi virtuaalassistent Bixby, mille juhtimiseks paraku füüsilist nuppu pole, nagu S8 mudelitel. Kõik muu on identne originaalse Note7-ga: telefonil on 5,7-tolline ekraan, Exynos 8890 Octa protsessor, Mali-T880 MP12 graafika, 4GB operatiivmälu ning 12 ja 5 megapikslised kaamerad.

Samsung plaanib Lõuna-Koreas müüki paisata 400 000 Note7 Fan Edition telefoni ning ühe telefoni hind saab olema umbes 600 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Samsung

Samsung Galaxy Note8 tuleb kahe kaameraga

Avaldatud:

Selline võib tulla Note 8

Galaxy Note 8 avalikkuse ette toomine on jõudmas üha lähemale, iga päevaga tuleb üha enam ka lekkinud pilte ja infokilde uuest seadmest, nagu alati. Viskame pilgu peale, milline tuleb arvatavasti uus Note8.

Kõlakaid on viimasel ajal olnud uue Note’i kohta palju ning väga selget pilti uuest telefonist ei saa, kuna üks allikas väidab, et tuleb ühte moodi ja teine väidab, et tuleb teistsugune. Sõrmejäljelugeja kohta arvati vahepeal, et tootja peidab selle ekraani alla, nagu tuleb väidetavalt iPhone 8-l, kuid tundub, et siiski jääb see telefoni taha kaamera kõrvale – sinna, kus sõrmejäljelugeja on ka S8-l.

Note8 saab kahtlemata olema üks võimsamaid nutitelefone üldse. Lekete kohaselt saab Note8 vastavalt regioonile Snapdragon 835 või Exynos 8895 protsessori, 3300 mAh mahutavusega aku, 6 GB operatiivmälu, kaks 16 MP tagakaamerat, 6,3-tollise Super AMOLED ekraani ning kõik see tuleb arvatavasti 1000-eurose maksumuse juures.

Täpset aega, mil uut tipptelefoni esitletakse, pole veel kindel, kuigi info viitab hetkel selle poole, et see juhtub septembri keskel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: BGR

Jätka lugemist

Samsung

Note 7 tuleb tõenäoliselt peagi tagasi müügile

Avaldatud:

Sanmsung Galaxy Note7 nutitelefon

Samsung plaanib palju pahandust tekitanud Note7 nutifone uuesti müüma hakata. Uuesti müüki saabuvad telefonid on ohutud (väidetavalt) ja need hakkavad kandma Note7 FE (ehk Fandom Edition ehk n-ö fänniversioon) nimetust.

Eelmisel aastal ligi 3 miljonile eeltellijale tarnitud telefonid kutsuti tagasi, kuna vigase akukomponendi tõttu kippusid telefonid ülekuumenema ja seeläbi põlema süttima.

Galaxy Note7 FE mudelid saavad pisut teised komponendid kui originaalil – et vältida süttimist. Need jõuavad 7. juulil Lõuna-Koreas müügile, väidab The Wall Street Journal. Kahjuks pole teada, kas telefon on saabumas müügile ka teistesse riikidesse ning milline saab olema seadme hind.

Ehkki Samsungi on korduvalt palunud kõigil Note7 omanikel telefonid tagastada muu telefoni või raha vastu, pole mitmed kasutajad seda sellegipoolest teinud – põhjus võib olla selles, et Note7 mudelite väärtus kasvab üsna suureks, sest need on muutumas harulduseks. Uus versioon aga võib panna praegusedki Note7 omanikud oma telefone tagastama, sest saab põhimõtteliselt samasuguse telefoni, lihtsalt tuleohutuma.

Loe siit Note7 nutitelefoni kohta lähemalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: WSJ

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: