TOP 5

TOP 5: Mida oodata mobiilimessilt Mobile World Congress?

0

Tuleva nädala esmaspäeval algab Barcelonas maailma suurimaks mobiiliseadmete messiks peetav Mobile World Congress ehk lühidalt MWC. Messil on oma boksiga kohal enamik telefoni või muude mobiilsete seadmete tootjaid. Juba mitu aastat on mitmed ettevõtted kasutanud MWC-d uute nutitelefonide, tahvelarvutite ja muu põneva avalikustamiseks. Seoses läheneva messiga viskame pilgu peale sellele, mida on tänavuselt messilt oodata.

Huawei P9

Huawei mullune P8 nutitelefon

Huawei mullune P8 nutitelefon

Hiina tehnikatootja Huawei on hiljuti turule toonud kaks tippklassi nutitelefoni – Mate S’i ja Nexus 6P. P8 avalikustamisest on möödas juba pisut alla aasta ning väidetavalt plaanib Huawei esitleda uut, kvaliteetset ja võimsat P9 nutitelefoni justnimelt Mobile World Congress’il. Seni lekkinud info kohaselt on P9-l kaks tagumist kaamerat, kuid see on ka kõik, mis on uue telefoni kohta teada.

LG G5

Foto: Twitter Evleaks, LG G5

Foto: Twitter Evleaks, LG G5

Kuna olen igapäevaselt mulluse LG G4 nutitelefoni kasutaja, ootan väga suure põnevusega LG järgmist lipulaeva, millelt ootan mina paremat ehituskvaliteeti. Kõlakate kohaselt on LG uue telefoni korpus metallist ning sel on uudne Magic Slot pesa, kuhu saab ühendada erinevaid lisamooduleid. Väidetavalt on moodulite seas olemas kaamera- ning helimoodul. Lisaks räägitakse ka sellest, et telefonile on arendatud spetsiaalne nn akupanga laadne lisaaku.

Samsung Galaxy S7

Foto: Twitter Evleaks, Galaxy S7

Foto: Twitter Evleaks, Galaxy S7

See on kindlalt teada, et Samsung toob juba homme ehk päev enne messi ametlikku algust avalikkuse ette kauaoodatud S7 nutitelefoni. Erinevate lekete kohaselt on S7 näol taaskord tegemist veekindla telefoniga. Samuti toetab uus mudel allikate kohaselt juhtmevaba laadimist, sellel on mälukaardipesa sisemälu laiendamiseks ning Force Touch. Viimane on lihtsustatult ekraani all olev lisapind, mis tunnetab puudutuste tugevust, mis avab täiesti uue maailma nutitelefoni kasutamises.

Xiaomi Mi5

Foto: kuvatõmmis Xiaomi Mi5 õrritavast videost

Foto: kuvatõmmis Xiaomi Mi5 õrritavast videost

Hiina üks suurimaid ning nüüdseks ka rahvusvaheliselt tuntud telefonitootjaid on Xiaomi. MWC osas on Xiaomi debütant ehk nad ei ole sellel messil varem osalenud. Firma ei ole hoidnud saladuses, et MWC-l toovad nad välja uue telefoni Mi 5. Nagu Xiaomi telefonidelt ikka oodatakse tehniliselt head telefoni ning soodsat hinda.

LG droon Rolling Bot

Kõige rohkem ootame me MWC-lt uute telefonide asemel hoopis uut drooni. Väidetavalt kavatseb MWC raames droonimaailma siseneda LG. Rolling Bot peaks olema nutitelefoni teel juhitav droon, mil on kaamera ning kõlarid. Lisaks peaks sel olema võimalus suhelda asjade interneti toodetega.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Arvustus: Sony Xperia Z5 Premium nutitelefon

Eelmine lugu

LG esitles uut lipulaeva G5, mille suurimaks müüginumbriks on vahetatavad lisamoodulid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in TOP 5