UudisedMicrosoft

Microsofti uuel Xbox One S mängukonsoolil on 4K UHD tugi

0
Foto: Microsoft

Microsoft tõi tänavusel E3 mängudemessil avalikkuse ette uue mängukonsooli Xbox S-i. Pildid konsoolist olid juba mõnda aega teada tänu infolekitajate usinale tööle, aga nüüd on teada ka uue Xboxi andmed ja teised tooted, mida Microsoft ka esitles.

Xbox S

xbox sXbox S on kõige väiksem ja kompaktsem Xboxi mängukonsool, mis iial loodud. See on eelnevast Xbox One’ist ligi 40% väiksem ja lõpuks on vooluadapter pandud mängukonsooli enda sisse. Konsool toetab esmakordselt Xboxi ajaloos 4K UHD sisu, mida saab esitada Blu-ray plaadi abil või kasutades voogedastusteenuseid nagu Netflix ja Amazon Video. Samuti toetab Xbox S HDR videot nii mängudes kui ka videoid vaadates. Lahti selgitatuna tähendab see seda, et ekraanil on ka pimedates kohtades näha endiselt palju detaili, samamoodi nagu pilt on detailne, kui on näha valgemaid asju. Uue Xboxi eeltellimine just algas ning poodidesse jõuab see sügisel. Tavaline mudel, millel on 500 GB mahutavusega kõvaketas, hakkab maksma 299 eurot. 1 TB salvestusruumiga mudeli hind saab olme 348 eurot ning piiratud kogustes jõuab valitud regioonides müügile ka 2 TB suuruse kõvakettaga mudel, mille hind on 399 eurot.

Scorpio

2017. aastal saabuvast Microsofti järgmisest Scorpio nime kandvast mängukonsoolist peaks saama iga mängukonsoolide fänni unistus. See on kõige võimsam mängukonsool iial. Ülivõimas graafikakaart toetab 4K mänge ning kõrgema klassi virtuaalreaalsust. Scorpio liitub Xbox One’i ja Xbox S-i perekondadega, mis kasutaja jaoks tähendab ainult positiivset. Kõik eelmainitud Xboxide mängud ja lisad on saadaval ka Scorpiole.

Xbox Design Lab

DesignLabHERO-1

Microsoft tegi võimalikuks ka konsooli juhtpuldi kohandamise. Fännid saavad internetikeskkonnas luua meeldiva Xboxi mängupuldi välimuse ning sobiva puldi tellida. Vlida saab 8 miljoni värvikombinatsiooni hulgast ja muuta saab põhimõtteliselt kõiki juhtpuldi osi. Ameerikas, Kanadas ja Puerto Ricos saadaval olev Desgin Lab võimaldab ka puldile lasta lasergraveeringuga trükkida enda nimi või näiteks logo. Ilma lasergraveeringuta puldi hind hakkab olema 79,99 dollarit.

Xbox Live’i uuendused

Ka ettevõtte on online-mängukommuuni on uuendatud. Xbox Live’is saab nüüd luua nn klubisid, kuhu lisada sarnaste huvidega ja mängudega kasutajaid. Lisatud on ka uus funktsioon, mis toob samasse mängu kokku arvutit ja Xboxi kasutavad mänguhuvilised. Hetkel on ühilduvad mängud Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves ja Scalebound. Microsofti virtuaalassistent Cortana on leidnud tee mängukonsoolideni. Seda kahjuks vaid Ameerikas ja Suurbritannias.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple’i nutikell muutub kiiremaks ja arendajatele avatumaks tänu uuele tarkvarale, mis on saadaval alates sügisest

Eelmine lugu

Apple’i arvutite uus operatsioonisüsteem üllatab uue nimega, lisatud on ka mitmeid kasulikke funktsioone

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised