Connect with us

Uudised

Elfa Distreleci uus koduleht ja pealadu toovad suurema kaubavaliku

Avaldatud:

[dropcap size=small]T[/dropcap]ehnikatoodete edasimüüja Elfa Distrelec avas Hollandis uue kesklao, mille eesmärk on pakkuda veebipoe klientidele Eestis ja veel üheksas Euroopa riigis paremat ja kiiremat teenust.

Uues Elfa Distrelec veebipoes leiab nüüdsest otsitava toote kiiremini üles, sest kasutusel on uued tehnilised lahendused ning täpsem otsing. Kui otsingu ja kaubavalikuga tekib küsimusi, siis on võimalik abi küsida reaalajas klienditeenindajalt. Uuest veebipoest võib leiada lausa 50,000 uut toodet ning uus keskladu tõstis kohe tarnitavate toodete hulga 70% suuremaks. Lisaks on mitmetele toodetele lisatud juurde 360- kraadised pildid ja videod, et näeks paremini toote olemuse ära. Ainuke miinus, mida mina hetkel eelmainitud veebipoe juures näen on see, et pooled otsingfultrid ning põhimõtteliselt kõigi toodete kirjeldused on inglisekeelsed. Kodulehe laadimisaeg peaks lubatu järgi olema alla 1 sekundi, aga minu tulemuseks tuli veidikene pikem.

Ladu ise on suurem kui 3 jalgpalliväljakut ning kõige põnevam on see, et ladu on poolenisti automatiseeritud. See tähendab seda, et laos toodete kättesaamiseks riiulitelt kasutatakse roboteid. Kaupa transportiv robot

Samamoodi on automatiseeritud süsteem kauba väljasaatmiseks.

Kauba käitlemine

 

 Mis pood üldse Elfa Distrelec on?

Elfa Distrelec on üks juhtivaid elektroonika-, automaatika- ja mõõtmisseadmete ning IT ja tarvikute edasimüüjaid. Grupp on esindatud rohkem kui 13 riigis oma tütarettevõtete kaudu ja pakub oma klientidele kiiret ja usaldusväärset teenust üle terve Euroopa. Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Nänikonis.

Veebipoest leiab väga palju elektroonikaga seotud kaupa- alustades analoogaehlatest ja lõpetades videokaameratega ja vererõhumõõdikutega.

 

 

 

Allikas: Elfa Distrelec pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: