Uudised

Indiegogo eduka projekti näitel meeldib kasutajatele sõrmejäljelugejaga tabalukk

0

Kanada ettevõte Herscu & Goldsilver käivitasid Indiegogo ühisrahastussaidil projekti, mille edukaks muutumise korral saab ettevõte astuda ühe sammu lähemale TAPP nime kandva sõrmejäljelugejaga nutiluku masstootmisele ning kampaania käigus saab firma müüa Indiegogo vahendusel üsnagi mitmeid tabalukke.

Mis asi on üldse TAPP? Tegmist on metallist valmistatud tabalukuga, selle muudab eriliseks biomeetriline sõrmejäljelugeja, mis asendab tüütut võtit ning luku muudab veelgi nutikamaks Bluetooth ühendus, mille abil saab nutitelefoni äpi kaudu määrata lukule kasutajaid, kes saavad tabalukku avada.

TAPP tabalukk sõrmejäljelugeja kiipTootja sõnul on tabalukk väga kõrge turvalisusega. Kus peaks vaja minema kõrgtehnoloogilist tabalukku? Lukk sobib väga hästi asjade lukustamiseks, mida on vaja pidevalt kätte saada, kuna sõrmega saab avada luku kiirelt ja mugavalt ning polegi vaja meelde tuletada, kuhu on võtmed kasutanud.

Tootja on välja toonud üsnagi mitmeid praktilisi kasutusviise TAPP’ile. Näiteks saab sellega lukustada sobiva riiviga ust ning saab keti abiga lukustada sellega jalgratta või enda pagasi.

Selle lõbu eest peab välja käima umbes 50 dollarit, mis polegi kuigi palju, arvestades, et uus innovatsioon on peaaegu alati uskumatult kõrged. Kui lähiajal nutilukk ära tellida, saab selle kätte septembris. Aprillis alustatakse masstootmist.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsung Galaxy A3 & A5 nutitelefonide arvustus

Eelmine lugu

Arvustus: Sony Xperia Z5 Premium nutitelefon

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised