Uudised

See juhtuski! Nokia esitles uuendatud 3310 telefoni

0

Nagu kuulujutud juba mõnda aega tagasi levitasid, esitles Nokia nüüd värskendatud versiooni 2000. aastal müügile jõudnud 3310 telefonist, mida on praeguseks müüdud ligi 130 miljonit tükki.

Praegu toimuva MWC mobiilimessi raames esitles Nokia brändi omav HMD uut telefoni 3310, mis on endiselt nuputelefon ning puuteekraani, topeltkaamerat ega midagi väga uut ja võimsat sellelt leida ei saa, kuid üheks oluliseks uuenduseks on telefoni raskus – see kaalub ligi poole vähem ehk kõigest 79 grammi (originaal kaalus 133g). 3310 disaini on oluliselt muudetud ning saadaval on see mitmetes värvitoonides. Alles on ka väga hea akukestvus – telefon peab vastu ooterežiimis kuni üks kuu ning kõneaega lubatakse 22 tundi.

nokia 3310

Sellised on Nokia uued 3310 telefonid

Telefon on siiski ka veidi nutikamaks muutunud: sellel on nüüd värviekraan, ussimäng on uues kuues ning telefonil 2.5G interneti tugi ehk võimalus veebis surfata. Elamust sellisel madala resolutsiooniga 2.4-tollisel ekraanil veebilehti külastades tõenäoliselt ei saa, kuid hädaolukordates on see tänuväärne omadus. Uuel mudelil on laadimiseks kasutusel laiemalt levinud Micro USB, lisatud on ka Bluetooth, mälukaardi -ja kõrvaklapipesad. Siiski, Wi-Fi ja GPSi toest ning äppide lisamise võimekusest võib vaid unistada. Telefoni taha on paigutatud 2-megapiksline kaamera.

Uus Nokia 3310 hakkab maksma 49 eurot ning tuleb müügile käesoleva aasta teises kvartalis.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Huawei avalikustas P10 ja P10 Plus nutitelefonid

Eelmine lugu

Nokia tootevalikus on nüüd 4 nutitelefoni

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised