Uudised

PIECE – muuda oma nutitelefon veel nutikamaks

0

http://kck.st/1I49U7f

Tänapäeva populaarseimatel nutitelefonidel ei ole kahte SIM kaardi peasa, aga paljud töö- telefoninumbriga inimesed arvatavasti tunnevad sellest puudust. Selleks, et töö- inimesed saaksid kasutada tippklassi nutitelefoni (näiteks Samsung Galaxy S6, iPhone 6 jpt) kahe SIM kaardiga on loodud uus seade nimega PIECE.

Viimane on üliõhuke ning väike seade, mille kasutamiseks tuleb sinna sisestada enda teine SIM kaart ning ühendada PIECE enda tavalise nutitelefoniga Bluetooth’i kaudu.  Olles ta ära ühendanud enda nutitelefoniga, saab teise SIM kaardi kõnesid vastu võtta ning välja helisatada oma tavlisest nutitelefonist. Lisaks on võimalik PIECE’i abil leida üles enda kadunud nutitelefon vajutades ühele nupule, siis hakkab nutitelefon märku andma enda asukohast.

Siiski üks miinus selle juures on- PIECE ei tohiks olla üle 15m kaugusel nutitelefonist signaali kaotamise tõttu (kui see on kaugemal kui 15m, siis hakkab PIECE piiksuma). Õnneks PIECE’i suuruse tõttu saab ta ära mahutada isega rahakoti vahele.

PIECE on suurepärane vidin inimestele kes soovivad kasutada vaid ühte tippklassi nutitelefoni kahe SIM kaardiga ilma lisatelefonita. Kui PIECE eeltellida nende Kickstarteli lehelt, siis on hinnaks umbes 70€.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Kas sina arvad sama? 12 maailma parimat tehnikavidinat

Eelmine lugu

Huawei Watch tuleb peagi müügile?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised