UudisedEestiTelia

Telia asub kasutajatel võimaldama digiboksiga Netfilixi filme ja seriaale vaadata

0

Kuigi Telia pakub ise MINU.TV nimelist voogedastusteenust 5-eurose kuutasuga, jõuti järelduseni, et lihtsam oleks pakkuda klientidele Netflixi, kus on laialdasem valik nii filme kui ka seriaale.

Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul pole Netflixi kasutamiseks vaja teha kliendil muud kui valida Telia TV menüüst Netflixi alajaotus ja asuda sealt endale juba sobivaid filme ja sarju vaatama.

„Netflixi lisandumine Telia teleteenuse platvormile on järjekordne samm selle suunas, et pakkuda oma TV klientidele laia valikut kvaliteetseid sisu- ja meelelahutusteenuseid. Selle sammuga rikastame olulisel määral kõigi filmi- ja sarjasõprade valikut,“ sõnas Anton.

Netflix lisandub tasulise teenusena ehk selle kasutamise eest tuleb kliendil tasuda tavapärane Netflixi hinnastus. Sarnaselt FOXplay teenusega, mille Telia tõi Eesti turule kevadel, saavad ka Netflixi kasutama hakata uuema teleteenuse platvormi ehk Telia TV kliendid.

„Nagu oleme ka varem öelnud, suuname oma teleteenuste arendamisel fookuse uuemale TV versioonile, et pakkuda klientidele kõiki tänapäevaseid võimalusi ja lahendusi,“ lisas Anton.

Telia uut TV-platvormi kasutab üle140 000 kliendi ning vana platvormi kasutajaid on veel vaid 35 000.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Eestis on telefonimüük kasvuteel

Eelmine lugu

Õpetus: kuidas säästa nutitelefoni akut?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised