Uudised

ZTE avalikustas sõrmejäljelugejaga Axon nutitelefoni

0

Lisaks tuntud telefonitootjatele nagu Samsung, Sony jpt avalikustas vähetuntud telefonitootja ZTE enda uue telefoni- rahuvusvaheliselt saadavaloleva ZTE Axon Elite nutitelefoni. Nutitelefon jõuab 24. septembril müügile näiteks Saksamaale, Itaaliasse, Prantsusmaale ja teistesse Euroopa riikidesse. Aafrikasse, Aasiasse ja Ameerika Ühendriikidesse jõuab nutitelefon hiljem. ZTE sõnul hakkab uus Axon Elite maksma ligikaudu 420€.

Kahe SIM- kaardi toega Axon Elite nutitelefon on andmetelt väga sarnane juulis avalikustatud Axon nutitelefonile. Üheks põhiliseks erinevuseks Axon’i ja Axon Elite’i vahel on ekraani resolutsioon. Varasemal Axon’il on QHD (2560x1440p) ekraan, aga ZTE Axon Elite’il on tavaline FullHD ekraan (1920x1080p).

Kõige põnevamaks näitajaks ZTE Axon Elite’i juures on selle erinevad iskut tuvastavad sensorid. Näiteks suudab telefon tuvastada kasutaja läbi näotuvastuse, sõrmejälje ning häältuvastuse.

Android 5.1.1 operatsioonisüsteemiga ZTE Axon Elite’il on 5.5-tolline ekraan ning telefoni hoiab töös 64-bitine octa-tuumadega Qualcomm Snapdragon 810 protsessor ning 3G operatiivmälu.

ZTE Axon Elite nutitelefonil on 15- megapiksline topelt- LED välguga tagukaamera ning 8- megapiksline esikaamera. Õnneks on tagukaamera suuteline salvestama 4K videot. Piltide, videote, mängude ja kõige muu talletamiseks on nutitelefonil 32GB sisemälu. MicroSD mälukaardipesa seadmel puudub. Axon Elite’i aku mahutuvuseks on 3000 mAh, millega peaks saama terve päeva ilma laadimata ära elatud.

ZTE Axon Elite on üldandmete poolest üsna tavaline nutitelefon, aga kahtlemata kõige huvitavamaks Axon Elite’i osaks on selle igasugused sensorid isikutuvastamiseks.

Mõned ZTE Axon Elite’i pressifotod

 

 

 

 

Allikas: NDTV

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Videoarvustus: DJI Phantom 3 Professional droon

Eelmine lugu

Täisautomaatne, kaugjuhitav koduloom

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised