Connect with us

Uudised

ZTE avalikustas sõrmejäljelugejaga Axon nutitelefoni

Avaldatud:

Lisaks tuntud telefonitootjatele nagu Samsung, Sony jpt avalikustas vähetuntud telefonitootja ZTE enda uue telefoni- rahuvusvaheliselt saadavaloleva ZTE Axon Elite nutitelefoni. Nutitelefon jõuab 24. septembril müügile näiteks Saksamaale, Itaaliasse, Prantsusmaale ja teistesse Euroopa riikidesse. Aafrikasse, Aasiasse ja Ameerika Ühendriikidesse jõuab nutitelefon hiljem. ZTE sõnul hakkab uus Axon Elite maksma ligikaudu 420€.

Kahe SIM- kaardi toega Axon Elite nutitelefon on andmetelt väga sarnane juulis avalikustatud Axon nutitelefonile. Üheks põhiliseks erinevuseks Axon’i ja Axon Elite’i vahel on ekraani resolutsioon. Varasemal Axon’il on QHD (2560x1440p) ekraan, aga ZTE Axon Elite’il on tavaline FullHD ekraan (1920x1080p).

Kõige põnevamaks näitajaks ZTE Axon Elite’i juures on selle erinevad iskut tuvastavad sensorid. Näiteks suudab telefon tuvastada kasutaja läbi näotuvastuse, sõrmejälje ning häältuvastuse.

Android 5.1.1 operatsioonisüsteemiga ZTE Axon Elite’il on 5.5-tolline ekraan ning telefoni hoiab töös 64-bitine octa-tuumadega Qualcomm Snapdragon 810 protsessor ning 3G operatiivmälu.

ZTE Axon Elite nutitelefonil on 15- megapiksline topelt- LED välguga tagukaamera ning 8- megapiksline esikaamera. Õnneks on tagukaamera suuteline salvestama 4K videot. Piltide, videote, mängude ja kõige muu talletamiseks on nutitelefonil 32GB sisemälu. MicroSD mälukaardipesa seadmel puudub. Axon Elite’i aku mahutuvuseks on 3000 mAh, millega peaks saama terve päeva ilma laadimata ära elatud.

ZTE Axon Elite on üldandmete poolest üsna tavaline nutitelefon, aga kahtlemata kõige huvitavamaks Axon Elite’i osaks on selle igasugused sensorid isikutuvastamiseks.

Mõned ZTE Axon Elite’i pressifotod

 

 

 

 

Allikas: NDTV

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Sisuturundus

CEBIT tuleb taas, nüüd uues kuues

Avaldatud:

CEBIT 2012. Foto: Gunnar Wrobel / CC

Mis tuleb eestlasele esimesena meelde, kui mõelda Saksamaa peale? Autod, õlu, vorst? Midagi olulist on veel – suur infotehnoloogia mess CEBIT, mis toimub vahemikus 11-16 juuni. See on läbinud mahuka uuenduskuuri, muutunud on nii sihtgrupp, sisu kui värv.

Neile, kes on tehnoloogiaalaseid uudiseid jälginud, on ilmselt meelde jäänud sellised messid nagu CES või MWC, kuid nende kõrval ei maksa unustada ka suurema külastajatearvuga CEBIT-it. Seda külastas möödunud aastal ligi 200 000 inimest.

CEBIT 2018 katab äri, valitsuse ja ühiskonna digitaliseerimist iga võimaliku nurga alt. Messilt võib leida nii väljapanekuid, konverentse kui ka võrgustike loomist.

Alates eelolevast korrast on messil neli suunda:

  • d!conomy – seitsmes hallis saab tutvuda digitaalse transformatsiooni ning selle trendidega, koguda inspiratsiooni ning äri teha;
  • d!tec – tuleviku tehnoloogiad, alustades immersiivsete tehnoloogiatega, blokiahelaga, tehisintellektiga ja lõpetades liitreaalsusega;
  • d!talk – konverentsid ja töötoad tunnustatumate digitaalajastu liidritega;
  • d!campus – esitlused, elav muusika, tänavatoit – see on uutmoodi suhtlus teiste asjatundjatega.

Soodushinnaga messipileti saab vormistada siin. Sooduskood: PH3S2cNv8r.

Messipileteid saab soetada ka Saksa-Balti Kaubanduskojast:
Tel: +372 6276 944
E-mail: [email protected]

NB! Pileti hind tõuseb alates 28. maist.

Rohkem infot CEBIT-i kohta leiab veebilehelt www.cebit.de

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Täna 13 aastat tagasi laeti üles esimene YouTube’i video

Avaldatud:

23. aprillil 2005 laadis YouTube’i kaasasutaja Jawed Karim oma äsja loodud videokeskkonda üles selle kõige esimese video – 18-sekundilise San Diego loomaaias filmitud klipi.

Kuigi video ise on hästi lihtne, näidates taustaks elevante, siis sellel oli suur mõju loodud veebiplatvormi edasisele arengule.

„Pärast kõige esimest klippi hakkas YouTube’i populaarsus hüppeliselt kasvama ning on praeguseks jõudnud nii kaugele, et selles keskkonnas vaadatakse iga päev umbes viis miljardit videot,“ ütles Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

Seliov toob välja mõned põnevamad faktid YouTube’i kohta:

YouTube’i keskkonnas vaadatakse ligi 1 miljard tundi sisu iga päev.

  • Kõige enam vaadatud video on Luis Fonsi ja Daddy Yankee lugu Decpacito, mida on tänaseks vaadatud kokku üle viie miljardi, täpsemalt 5 068 980 605 korda.
  • PSY – Gangnam Style oli põhjus, miks YouTube’il tuli ümber teha vaatamiste numbri loendamine. Enne seda oli võimalik vaatajanumbreid koguda ühele videole kuni 2 147 483 647 ehk üle 2,4 miljardi, kuid Gangnam Style oli sedavõrd populaarne, et purustas esialgse vaatamiste piirangu ning tänaseks on antud videot vaadatud juba 3,1 miljardit korda.
  • Korraga veedetakse YouTube’is keskmiselt 40 minutit.
  • 62 protsenti videokeskkonna kasutajatest on mehed ning nende lemmikvideoteks on jalgpall ja strateegiamängud.
  • YouTube’il on üle 30 miljoni aktiivset kasutajat iga päev; ühes kuus külastab lehte umbes 1,53 miljardit kasutajat.

Kõige esimene YouTube’i video on nähtav siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: