Connect with us

Videod

Videoarvustus: Intel Core i5 4460 protsessor

Avaldatud:

Täna uurime üht võimast protsessorit- Intel i5 4460-t.
Ülevalt vaateaknast näeme protsessorit. Eespool on kirjas protsessori nimi ja illustreerivad pildid. Tagapool on protsessori andmed. Pakendi sees on protsessor, ventilaator, kasutusjuhend, ning inteli logoga kleebis.

Inteli i5 4460 4 tuumaline protsessor on LGA- 1150 pesaga. Keskmine töötamiskiirus on 3,2 GHZ, kuid maksimaalselt võib see saavutada kuni 3,4 GHZ. Energiatarve on sellel 84w, mis on üsnagi üsnagi tavaline sellise jõudlusega protsessoril. Vahemälu on tal 6MB, ning protsessor toetab kuni 32GB DDR3-e. Kui ma arvutis eriti midagi ei teinud oli protsessori keskmine temperatuur 36 kraadi c ja ventilaator töötas kiirusel 1200 p/m, kuid kui ma proovisin mängida mõnda nõudlikumat arvutimängu tõusis temperatuur 40 kraadini ja ventilaator töötas juba kiirusel 1300 p/m. Protsessor toetab kuni 3 monitori ja keskmine hind on 200 eurot. Pakendis kaasas olev ventilaator on tavakasutajale piisavalt võimas, kuid mõnele nõudlikule mängurile jääb võimsusest väheks. Protsessoril on sisseehitatud Intel HD 4600 graafikakaart. Sellel on 1.7 GB videomälu.

Maksimaalne resulutsioon läbi HDMI 1.4 liidese on 4096×2304 24 Hz ning läbi VGA liidese on maksimaalne resulutsioon 1920×1200 60 Hz.

Protsessor toetab DirectX 11.1-te, ning OpenGL 4.0-i.
Tavakasutajatele sellisest videokaardist piisab, kuid mängurid peavad endale siiski parema videokaardi juurde ostma.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Google

Google tutvustab üht enda suurt andmekeskust 360° videoga

Avaldatud:

Tarkvaragigant Google otsustas maailmaga jagada seda, mille kaudu jõuavad kõik Google’i teenused kasutajateni ehk servereid, täpsemini suurt andmekeskust Oregonis, Ameerika Ühendriikides.

Kõige kaasaaegsemaks vaatajakogemuseks loodi 360° video väiksest ringkäigust andmekeskuses, mida soovitab Google vaadata kasutades Google Cardboard virtuaalreaalsus – peakomplekti, millega saab videos ringi vaadata. Tavaarvutis või nutiseadmes saab lihtsalt sõrme, hiire või puuteplaadiga videos ringi vaadata, aga kogemus pole nii hea.

Videos tutvustatakse suurt andmekeskust nii seest kui väljast ning sealt ei puudu ka intervjuud paari töötajaga.

Google’i videost jäi silma mitu asja:

  • Ühte andmekeskuse hoonesse mahub kuni 75 000 serverit
  • Kõvakettaid ei visata peale kasutusaega lihtsalt prügikasti, vaid andmed kustutatakse ja kettad purustatakse
  • Konkreetne andmekeskus kasutab vesijahutussüsteemi serveriruumi optimaalse tempertatuuri saavutamiseks
  • Serveriruumi sisenemiseks on vaja esmalt valideerida töötajakaart, astuda väiksesse klaaskappi, kus skänneeritakse võrkkesta, et isikut tuvastada. Korraga saab siseneda vaid üks inimene.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Paroodiavideo näitab, mida paljud inimesed uuest iPhone SE arvavad

Avaldatud:

Milleks on loodud tuhandeid paroodiavideoid populaarsetest toodetest, isikutest ja muust? Eks ikka nalja tegemiseks ja osade kasutajate meele avaldamiseks.

Üle 2 miljoni tellijaga Youtube videokeskkonna kasutaja jacksfilms tegi esmaspäeval valmis paroodiavideo uuest iPhone SE nutitelefonist, kus pööratakse rõhku suurtele ekraaniäärtele ning 4-tollisele suurusele, mis oleks justkui ajamasinast tulnud, et jõuda tänasesse päeva aastast 2011.

Lisaks visatakse videos nalja iPhone’i erinevate värvivalikute üle, kus on värvi ette pandud sõna “banaan”.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Google

Video: 360-kraadine VR-ringkäik jõulumeeleolust pakatavas Valges Majas

Avaldatud:

Google Expeditions on koolide õppeprogramm, mille raames said mitmeid Ameerika koolid endale Google Cardboard virtuaalreaalsus-peakomplektid ning ühilduvad nutitelefonid.

Google Cardboardile on saadaval mitmeid mänge ning YouTube’ist leiab ka videoid, mis on salvestatud 360-kraadises vaates. Lisaks olemasolevale sisule otsustas Google kuu aega tagasi hakata ka ise tootma VR peakomplektide jaoks mõeldud sisu. Google’i eesmärk on luua harivaid videoid, mille sees saab ringi vaadata ning uut informatsiooni ammutada

google jump gopro cardboard VR virtuaalreaalsus videoEelmisel reedel valmistas Google 360-kraadise video Ameerika enim tuntud riigi sümbolist – Valgest Majast, mis asub Ameerika Ühendriikide pealinnas Washington DC-s.

Video filmiti Google’i Jumpkaamerahoidikuga, mille küljes oli koguni 16 GoPro HERO pisikest seikluskaamerat. Videos tutvustatakse Valge Maja põhilisi ajaloolisi ruume ning samal ajal saab kuulata nende ruumide kirjeldust.

360-kraadilise video vaatamiseks pole ilmtingimata vaja näiteks Google Cardboardpeakomplekti, sest seda saab edukalt vaadata ka tavaliselt arvutiekraanilt. Arvutis peab pildi muutmiseks seda hiirega liigutama. Parim elamus garanteeritud virtuaalreaalsus-peakomlektiga, sest nii saab olla nagu päriselt Valges Majas ning sealseid ruume uudistada koos giidiga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: