Arvamusampsud

Odav, kuid hea! Samsung Galaxy J5 arvustus

0

Täna võtame luubi alla Samsung Galaxy J5 nutitelefoni. Kuid mis teeb selle telefoni paremaks kui teised? Selleks on nimelt selle hind. Kui tänapäeval maksavad uuemad ja paremad telefonid keskeltläbi 700 eurot, leidub ka odavamaid, siis see mudel maksab 199 eurot. Seda telefoni saavad enamus endale lubada.

Samsung Galaxy J5-l on Android 5.1 operatsioonisüsteem ning seadet on võimalik häälestada nii eesti kui vene keelde. Esikaamera on 5-megapiksline, mis sobib kindlasti selfie tegijatele. Tagumine kaamera on 13-megapiksline ning videot saab salvestada FullHD resolutsiooniga 30 kaadrit sekundis. Galaxy J5-l on 1.2 GHz neljatuumaline protsessor, millega saab kindlaasti kõik vajalikud tööd tehtud ning 5 tolline ekraan, mis muudab kohati telefoni liiga suureks taskusse või kätte mahutamiseks. Sõltub loomulikult kasutajast.

Kaamera

Nagu alguses öeldud, on Galaxy J5 kaamera 13 megapiksline ning videot saab salvestada FullHD resolutsiooniga. Kaamera on pisut väljaulatuv, mis mulle eriti ei meeldinud, kuna telefoni lauale asetades on esimene asi, mis lauda puudutab kaamera. Galaxy J5-ga tehtud fotod on nii võrratud, mistõttu võib tunduda, et pildid on tehtud profikaameraga. Nüüd mõned fotonäited.

 

Omadused

Telefoni ekraani resolutsioon on 1280 x 720 pikslit ning sisemälu on sellel kokku 8 GB. Kaamera kõrval asub sisseehitatud välklamp. Galaxy J5 kaalub 146 grammi ja paksus on 7,9 mm. See töötab mikro SIM-iga ning ei ole veekindel. Telefonil on NFC, WiFi ühenduvus, Bluetooth, GPS ja 4G mobiilandmeside.

Kokkuvõte

Kokkuvõtvalt saab öelda, et telefon sobib enam-vähem kõigile. Alustades tavakasutajast, kes lihtsalt helistab, kuni äriklassi kasutajani välja. Nagu eelnevalt öeldud, on telefoni miinusteks selle suurus ning fakt, et see pole veekindel. Näiteks vihma käes pole kuigi soovitatav seda mudelit kasutada. Kuna hind on suurepärane, on telefon omasuguste seas üks parimaid.

Plussid ja miinused

  • Korralik kaamera
  • Android 5.1 operatsioonisüsteem
  • Taskukohane hind
  • Piisav ekraan

 

  • Kaal
  • Veekindluse puudumine
  • Suurus

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG võitis 32 tänavuse Red Dot disainiauhinda

Eelmine lugu

Tele2 võimaldab peagi seitsmes riigis Eesti hindadega helistada

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida: