Käed küljes

Käed küljes: Huawei uus tipptelefon P9

0

Mõned nädalad tagasi eemaldas tehnoloogiatootja Huawei katteloori uutelt nutitelefonidelt P9, P9 Plus ja P9 lite. Esimesed eksemplarid on jõudnud nüüd ka Eestisse. Uurisime omal käel järgi, milline on Huawei P9 nutitelefon.

Nagu teised Huawei uuead nutifonid, on ka uued P9 mudelid valmistatud teemantlõikega metallist, sarnaselt Mate 8-le.

Huawei P9

Kaamera – see on kõige vingem. Telefonil on koguni kaks Leica ja Huawei koostöös valminud kaamerat, mis teevad koostööd, et kiiresti liikuvad objektid saaks fookusesse ja pildid oleksid täpselt sellised, nagu inimsilm asju näeb. Üks kaamera teeb pildi värviliselt ja teine mustvalgelt, mille tulemusena on pildid dünaamilisemad, värvilised ja teravamad. Samuti on pildid  väga head ka pimedas. PRO-režiimis saab kaamerat peaaegu täielikult käsitsi seadistada ning kaamerarakendusega

Uuenduskuuri on läbinud ka sõrmejäljelugeja, mis on peaaegu identne Mate 8 lugejaga. Ekraan on 5,2-tolline ning endiselt Full HD resolutsiooniga ja tootja sõnul kiirelt laetav aku mahutab 3000 mAh-d.

Kätte istub telefon hästi, kuigi 5,2-tollise ekraani tõttu võib see mõne kasutaja jaoks olla liiga suur ja mõnele liiga väike. Isiklikult eelistan umbes 6-tollise ekraaniga mudeleid.

Mate 8 ja P9

Tagaküljel asuvad kaks kaamerat on küllaltki väiksed ja tublid.

Kaamerarakendus pakub võimalust valgusega joonistada.

DSC04983

Fotograaf Ardo Kaljuvee väitel on tegu parima fototelefoniga.

Huawei P9 ja Ardo Kaljuvee

Ka lauljatar Elina Born on uut telefoni katsetanud ja usub, et P9 mudeliga tehtud fotod aitavad Instagramis kuulsust koguda kvaliteedi poolest.

Huawei P9 ja Elina Born

Huawei P9 nutitelefoni arvustust saab TehnikaPilk.ee-st lugeda paari nädala pärast!

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Telia testib täna öösel jälle teenuseid

Eelmine lugu

Arvustus: Canon G9X kompaktkaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida: